Nuhkuyusu Cd. No:287/2 Bağlarbaşı, Üsküdar
Pzt-Cts: 08:30 - 18:00

İşveren Sorumluluk Sigortası


Bu ürünümüz ile işyerinde meydana gelebilecek iş kazaları sonucunda işverene düşecek yasal sorumluluk nedeniyle, işverenle bir hizmet sözleşmesi olan ve Sosyal Sigortalar Kanunu’na bağlı işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından işverenden istenebilecek, Sosyal Sigortalar Kurumu’nun sağladığı yardımların üstündeki ve dışındaki tazminat talepleri teminat altına alıyoruz.

Doktorlar İçin Mesleki Sorumluluk Sigortası

Çalışma anında mesleğini icra ederken yapmış olunan hatalardan ya da mesleki ihmal ve eksiklikten ötürü hastanın ruhsal ve/veya bedensel sağlığının bozulması ya da ölümü nedeniyle sigortalıya karşı ileri sürülecek tazminat talepleri teminat altına alınmaktadır.

KOBİ Sorumluluk

Estee Sigorta’nın sektörde fark yaratan KOBİ Sorumluluk Sigortası, KOBİ’lerin işlerini yaparken üstlendikleri sorumlulukları, riskleri koruma altına almak için gerekli olan teminatları tek bir üründe topluyor.
KOBİ Sorumluluk Sigortası sayesinde KOBİ’ler koruma altına almak istedikleri riskleri seçerek sigorta poliçelerini kendileri oluşturuyorlar. Bu şekilde işleri gereği ihtiyaç duydukları teminatları, istedikleri limitlerle poliçelerine dahil edebilen KOBİ’ler, kendileri için potansiyel riskler dahilinde olmayan teminatlar için boş yere para vermekten kurtulmuş oluyor.

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Nakliyat firmaları ve/veya bireylerin, üçüncü şahıslara ait malları yurt içinde taşıma işlemini yaparken, kanunlar gereği birtakım yükümlülükler üstlenmektedirler. Yurt İçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası bu sorumluluklarını sigortaya devretmeleri için tasarlanmış bir üründür.
Taşıyıcılara özel olarak geliştirilen bu ürün isteğe bağlı olarak günlük, aylık veya yıllık olarak yapılabilir.
Bu sigorta olası bir hasar sonucunda poliçe şartları, kanun ve yönetmelikler kapsamında üçüncü şahıslar tarafından taşıyıcılara yapılacak olan rücuları üstlenerek onları koruma altına alır.
Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları, Nakliyat Emtea sigortasının yerine geçmez. Sadece taşıyıcının Türk Ticaret Kanunu’na göre kusurlu olduğu durumlarda, poliçede belirtilen şartlar ve limitler kapsamında teminat sağlar.