Nuhkuyusu Cd. No:287/2 Bağlarbaşı, Üsküdar
Pzt-Cts: 08:30 - 18:00

Diğer Sigorta Poliçeleri

Estee Sigorta, sigorta ihtiyacı olan herkesi etkin sigorta çözümleriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını belirliyor ve onlara en uygun sigorta çözümlerini bulmada yardımcı oluyoruz. En öncü sigorta hizmetleri en uygun ödeme seçenekleriyle Estee Sigorta’da!

Nakliyat Sigortası

Nakliyat Emtia Sigortası, taşınabilecek herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu nakil vasıtalarından biriyle bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş genel ve özel şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.

Yat Sigortası

Yat Sigortası, kötü hava şartları, fırtına, batma, karaya oturma, çarpışma ve yangın gibi pek çok riske karşı yatları güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Siber Güvenlik Sigortası

Cyberella, 18-70 yaş arası bireyleri hem sanal hem de gerçek kimlik hırsızlığına karşı güvence altına alan, sigortalının hasarı olmadan da önleyici asistans hizmetlerle korunmasını sağlayan bir sigorta ürünüdür.